Regulamin

 

 

 

 

 

Informacje ogólne

Pracownia WIKO zajmuje się wyłącznie sprzedażą wysyłkową. Składanie zamówień możliwe jest tylko drogą internetową poprzez sklep lub e-mail na adres: sklep@handmade.wiko.kylos.pl

Korzystanie ze sklepu mariage.wiko.kylos.pl i handmade.wiko.kylos.pl oznacza akceptację tego regulaminu.

Kolory produktów przedstawionych na zdjęciach mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych kolorów produków.

Zastrzegamy sobie prawo do możliwości zmiany papieru, wstążek i innych dodatków, z których wykonane są oferowane produkty np. zaproszenia, na papier, dodatki podobne lub tożsame do tych prezentowanych na zdjęciach, z przyczyn od nas niezależnych. Zmiana papieru, dodatków nie jest podstawą do reklamacji.

Dane Klientów sklepu będą wykorzystywane tylko do realizacji złożonych zamówień i prowadzenia statystyk sprzedaży. Nie będą one udostępniane żadnym osobom trzecim, będą przechowywane w sposób uniemożliwiający dostęp osobom niepowołanym zgodnie z normami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

 

 

Składanie zamówienia

Po dokonaniu zakupu na stronie sklepu, na adres mailowy: sklep@handmade.wiko.kylos.pl należy jak najszybciej przesłać wszystkie informacje niezbędne do przygotowania projektu i realizacji zamówienia.

Szczegóły w opisie konkretnego towaru.

 

 

Realizacja zamówienia

Po otrzymaniu od Klienta wszystkich informacji, w ciągu 1-2 dni roboczych przygotowywany jest projekt.

W postaci jpg wysyłany jest mailem do akceptacji.

Klient może do niego zgłosić uwagi. Poprawki nanoszone są aż do całkowitej akceptacji projektu.

Po otrzymaniu w mailu informacji "akceptuję projekt" do 7 dni powinna nastąpić wpłata na konto.

 

 

60 1140 2004 0000 3902 3154 7348 mBank

w tytule przelewu należy podać numer zamówienia

 

 

Brak płatności w podanym terminie skutkuje anulowaniem zamówienia.

Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie rozpoczyna się etap realizacji zamówienia, który trwa od 3 dni do 3 tygodni w zależności od rodzaju, wielkości i momentu złożenia zamówienia. Towar, który jest tylko drukowany, np. etykiety, wysyłany jest szybciej. Natomiast wszelkie artykuły robione ręcznie, np. zaproszenia, wysyłane są znacznie później, gdyż ich wykonanie jest bardziej czasochłonne.

Całe zamówienie złożone na jedno nazwisko wysyłane jest jedną paczką, kupujący pokrywa koszt jednej wysyłki niezależnie od ilości zamawianych przedmiotów. Wynosi on 19,00 zł.

Wszystko wysyłane jest kurierem. Mniejsze przesyłki mogą być wysłane listem poleconym z priorytetem za pośrednictwem Poczty Polskiej. Przesyłki takie nadawane są raz w tygodniu w czwartki, koszt - 8,00 zł.

 

 

Reklamacje

Wymianie nie podlegają wszystkie indywidualnie zamówione i spersonalizowane artykuły.

W przypadku powstania błędów w druku z winy sklepu, Zamawiający ma prawo dokonać zwrotu towaru na swój koszt w terminie 10 dni od dnia otrzymania towaru. Do 7 dni roboczych od dnia otrzymania wzróconego towaru wysłana zostanie przesyłka zwrotna z poprawionym lub wymienionym towarem.

Sklep nie odbiera zwrotnych przesyłek wysłanych przez Zamawiającego za pobraniem.

 

 

Zaproszenia próbne

Zaproszenia próbne wysyłane są z przykładowymi, losowo wybranymi tekstami z gotowych zaproszeń. Nie wykonujemy do nich indywidualnych projektów składu tekstu, ani pojedynczych nadruków. Chcąc otrzymać takie przykładowe zaproszenie należy tylko podać numer wybranego wzoru.

Istnieje możliwość otrzymania próbki zaproszenia z gotowym już Państwa tekstem, ale wiąże się to z dodatkową opłatą 30,00 zł za opracowanie indywidualnego projektu składu tekstu. Projekt przygotowywany jest do każdego wzoru zaproszenia, w przypadku chęci zakupu kilku rodzajów próbek z Państwa tekstem kwotę tą należy pomnożyć przez ilość zamawianych wzorów.

Do 3 sztuk próbek koszt przesyłki wynosi 8,00 zł.

 

 

Faktury VAT

Ceny towarów podane na stronie internetowej sklepu są cenami brutto i zawierają podatek VAT.

Na życzenie Zamawiającego sklep wystawi Fakturę VAT, jeśli podane zostaną wszystkie dane niezbędne do jej sporządzenia.