Oferta

 

 

 

 

WIKO zajmuje się sprzedażą wysyłkową prawie wszystkiego co wiąże się z poligrafią ślubną. Wykonujemy zaproszenia / zawiadomienia ślubne, naklejki / zawieszki na wódkę weselną, karty menu, winietki.

 

Oferta rozszerzana jest także na inne uroczystości, takie jak Chrzest, Komunia Św., a także bal sylwestrowy, karnawałowy, studniówka.

 

Wzory staramy się łączyć w kolekcje, żeby ułatwić Państwu skompletowanie wszystkich potrzebnych elementów.

 

Wybór zaproszeń jest ogromny, od prostych i delikatnych w formie, po bogato zdobione atłasowymi wstążkami, złocone, wysadzane szklanymi diamencikami. Wzorów ciągle przybywa ...

 

Większość z przedstawionych wzorów można dostosować do potrzeb osoby zamawiającej pod względem kolorystyki czy okolicznościowym (szczegóły w opisie konkretnego produktu).

 

Uroczystości najczęściej upamiętnia się na płytach. Oferta moja obejmuje także naklejki na CD/DVD, nadruki bezpośrednio na płyty CD lub DVD oraz okładki do odpowiednich pudełek.

 

Uzupełnieniem oferty są kartki świąteczne biznesowe, drukowane na zamówienie firm z logo.

 

Wszystko wykonywane jest na indywidualne zamówienie Klienta, nie sprzedajemy "gotowców".

 

 

Przedstawiona oferta została rozdzielona na dwa sklepy internetowe:

handmade.wiko.kylos.pl - zawiera wszystko z zakresu poligrafii wykonywanej ręcznie (zaproszenia, zawieszki, winietki, menu ...)

mariage.wiko.kylos.pl - zawiera wszystko co można wydrukować (nie robić ręcznie). Są to naklejki lub nadruki bezpośrednio na płyty CD lub DVD, okładki na opakowania do nich, a także naklejki na alkohol i ciasta weselne.

 

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepów:

 

mariage.wiko.kylos.pl (zobacz ...)

handmade.wiko.kylos.pl

 

i życzę udanych zakupów.

 

 

Niezdecydowanych zapraszam do zapoznania się z komentarzami na stronie

http://allegro.pl/show_user.php?uid=1111699.

Z moich usług skorzystały już tysiące zadowolonych Klientów, gwarantuję dobrą jakość za przystępną cenę.